2.12.2023
Redakce

Béčko čtvrtou výhru v řadě nepřidalo, nestačilo na Prostějov.

Hokejisté pardubického B-týmu prohráli ve 27. kole Chance ligy na ledě Prostějova 1:6. Jedinou branku Dynama vstřelil v první třetině Daniel Rákos, který vyrovnával na 1:1. Ve zbytku utkání už se přesně trefoval pouze soupeř, Dynamo B tak vítěznou sérii neprodloužilo.

Chance liga, 27. kolo, sobota 2.12.2023, Prostějov, Zimní stadion

Prostějov

6:1
3:1, 1:0, 2:0
Branky a nahrávky: 15:17 Račuk (Maruna; 5/5), 18:35 Hanousek (Slanina, Jiránek; 5/5), 18:58 Pohl (Doležal, Hašek; 5/5), 20:09 Hanousek (Doležal, Hašek; 5/5), 48:36 Veselý (Illéš, Jiránek; 5/4), 59:01 Doležal (Illéš, Venkrbec; 5/5) – 18:09 Rákos (Nedbal, Švec; 5/5). Rozhodčí: Wagner, Pilný – Kráľ, Peluha. Diváci: 702. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. Střely na branku: 28:33 (14:13, 5:9, 9:11). Zblokované střely: 10:12. Vhazování: 24:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.
Prostějov: Štipčák – Hanousek, Poledna, Pohl, Drtil, Krejčí, Kubeš – Doležal, Hašek, Illéš – Veselý, Ostřížek, Fronk – Račuk, Pitule, Maruna – Slanina, Venkrbec, Jiránek.
Dynamo Pardubice: Vomáčka – Zdráhal, Tvrdík, Švec, Nedbal, Voženílek, Kaštánek – Kaplan, Rákos, Žálčík – Urban, Mikyska, Pochobradský – Hrníčko, Kaut, Rohlík – Rouha, Zeman, Lichtag.