Sponzoring

Extraligová utkání Dynama Pardubice jsou jednoznačně nejnavštěvovanější sportovní akcí v regionu. Náš klub má dlouhodobě nejvyšší diváckou návštěvnost v Tipsport extralize (více než 8000 diváků na utkání).

Zájem médií je i v celorepublikovém měřítku ojedinělý. Z pardubické enteria areny se pravidelně vysílají přímé televizní přenosy, zpravodajské šoty ve všech TV stanicích a celostátní i regionální deníky tisknou množství fotografií. Díky těmto skutečnostem nabízí klub svým obchodním partnerům různé možnosti reklamní prezentace a dalších marketingových aktivit.

Pokud i vy uvažujete o zviditelnění vaší společnosti na atraktivním a prestižním místě nebo chcete zkvalitnit péči o vaše klienty, management, či zaměstnance společnosti – kontaktujte nás a obratem vám předložíme konkrétní nabídky pro možnou spolupráci.www.tcld.net

Miroslav Novotný
obchodní manažer
HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.
e-mail: mirek.novotny@hcdynamo.cz

Zdeněk Rydlo
obchodní manažer
HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.
e-mail: zdenek.rydlo@hcdynamo.cz