18.10.2013

Jan Kolář bude na měsíc hostovat v pražské Slavii

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice uvolnil do klubu HC Slavia Praha na hostování útočníka Jana Koláře. Dvaatřicetiletý útočník bude měsíc působit v pražském klubu.

„S vedením Slavie Praha jsme dojednali měsíční hostování Jana Koláře s tím, že se po uplynutí této doby dohodneme na dalším postupu,“ řekl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Jan Kolář se vrátil do Pardubic v minulé sezoně, v extraligovém ročníku 2013/2014 odehrál šest utkání, ve kterých vstřelil dvě branky. V posledních zápasech se ale i díky pravidlu o nasazování mladých hráčů nedostával do sestavy.

„Naším společným zájmem je, aby Honza hrál. Je pro něj zbytečné, aby s týmem pouze trénoval a nebyl zápasově vytížen. Dohodli jsme se, že jej na měsíc uvolníme do Slavie. Tento krok je prospěšný zejména pro něj,“ doplnil generální manažer pardubického hokejového klubu.

Jan Kolář