28.10.2007
Redakce Pardubického hokejového Zvonu

Proč si koupit nedělní bulletin Zvon?

Za pouhých 20 Kč se dovíte, jak odpovídal v exkluzivním rozhovoru Zdeněk Ondřej, jak vypadá očima Lubomíra Korhoně pardubický hokej, co se odehrálo v minulém zápase, co mají v rukávu soupeři, aktuality ze světa hokeje, také o pardubických nejen v NHL. Zvon navíc přináší informace o soutěži „Vyhrajte zápas na střídačce“, soutěž o kalendáře HC Moeller Pardubice, lístky do CineStaru a… mnohem více v bulletinu Zvon. Kupte si jej a zaručte si 100% informovanost ze světa hokeje.

Nezapomeňte na to, že je stále možnost, pořídit si předplatné. Jedno číslo tak stojí o celých 5 Kč méně a navíc dostanete dva lístky do Cinestar v hodnotě 278 Kč. Tato akce se vyplatí, určitě neváhejte a přiďte si pro bližší informace k prodejním stolům nebo pište na: redakce@high.cz.