16.06.2016
(HoH)

Partnerská škola nabízí místo učitele/učitelky

PARDUBICE — Základní škola Bratranců Veverkových v Pardubicích vypisuje výběrové řízení na pozici učitele/učitelky, který/která by byl(a) zároveň koordinátorem/koordinátorkou spolupráce s hokejovým klubem Dynamo Pardubice od školního roku 2017/2018.

Učitel(ka) s aprobacemi: tělesná výchova / přírodopis / zeměpis / anglický jazyk / hudební výchova (stačí dvě aprobace z uvedených).

Škola nabízí

• příjemné pracovní prostředí a zázemí krásné moderní školy po kompletní rekonstrukci
  • výhodnou polohu školy nacházející se v samém centru města
  • možnost seberealizace
  • služební notebook a mobilní telefon
  • platové ohodnocení dle platných tarifních tabulek, odměny za nadstandardní práci
  • pravidelný příspěvek FKSP
  • práci na plný (nebo téměř plný) úvazek s dlouhodobou perspektivou

Škola požaduje

• osobnost s vysokým stupněm sebemotivace a se zdravým sebenáhledem
  • příjemné empatické vystupování, vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům
  • svědomitost v plnění zadaných úkolů
  • časovou flexibilitu, kreativitu, sebemotivaci
  • morální kredit na vysoké úrovni
  • rozvinutou a harmonickou osobnost s týmovým duchem
  • ochotu se vzdělávat a dále se rozvíjet
  • vzdělání na příslušnou pozici (případně poslední rok před dokončením studia)

Praxe vítána, není však podmínkou. Do pracovního poměru mohou být přijati pouze uchazeči s úplnou kvalifikací (dle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění), přednost mají uchazeči s příslušnou aprobací. Své aktuální strukturované profesní životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte výhradně na e-mailovou adresu reditel@zsbrve.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.