Jan Mandát využil BARTH Operák. Pořiďte si jednoduše nový vůz i vy!

PARDUBICE — Mezi nejhlavnější partnery pardubického hokeje patří skupina BARTH, která sídlí v Pardubicích na Dubině. Útočník Dynama Jan Mandát při pořízení svého nového vozu neváhal a vybral si z bohaté nabídky Autocentra BARTH.

„Děkuji mnohokrát našemu sponzorovi – společnosti Autocentrum BARTH – za rychlé a férové jednání při výběru nového vozu! Pokud hledáte nové či ojeté auto určitě neváhejte a podívejte se na stránky www.autocentrum.cz,“ uvedl Jan Mandát poté, co převzal nový vůz.

BARTH Operák je exkluzivní operativní leasing pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. Chcete se zbavit starostí, které patří k vlastnictví vozidla? Líbí se Vám pouze jezdit a o nic se nestarat? Pronájem vozu si sjednáte na předem dohodnutou dobu, po kterou měsíčně platíte fixní splátku. BARTH Operák je tu pro Vás – s nabídkou již od 3093 korun měsíčně bez DPH za vozidlo. Vyberte si nabídku, která vám vyhovuje. Všechny záležitosti kolem jeho provozu pak zařídí BARTH Operák.

O skupině BARTH

Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot a FIAT v České republice. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH – media.

Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky YAMAHA a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing.

Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 230 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 3 miliardy korun.