27.9.2014
(HoH)

Junioři ztratili slibně rozehraný zápas v Kladně

KLADNO — Junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice neudrželi rychlé dvoubrankové vedení na ledě Rytířů Kladno, kde prohráli 3:4 po samostatných nájezdech. Východočechy poslal už po osmi vteřinách do vedení Tomáš Pipek, v 5. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Jiří Kysela. Po kladenském vyrovnání vrátil Pardubicím těsný náskok Radek Velinský, závěr utkání ale patřil domácím, kteří v samostatných nájezdech dokonali obrat.

DHL extraliga juniorů, 13. kolo, sobota 27.9.2014, ČEZ Stadion

Rytíři Kladno

Dynamo Pardubice

4:3sn
1:2, 1:1, 1:0 – 0:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 7:19 Schildhabel (Křepelka, Bunda), 25:11 Šilhavý (Machač, Větrovec), 48:03 Hajný (Kuzďas, Špaček), rozhodující samostatný nájezd Křepelka – 0:08 Pipek (Chvojka), 4:36 Kysela (Sladkovský, Velinský), 37:00 Velinský. Rozhodčí: Luczków – Komárek, Ondráček. Vyloučení: 8:4, navíc Bunda (Kladno) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 72. Střely na branku: 33:41. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3.
Rytíři Kladno: Švihálek – Bunda, Matula, Potěchin, Špaček, Větrovec, Zajíc – Doležal, Hajný, Janeček, Křepelka, Kružík, Kuzďas, Machač, Macháček, Miura, Schildhabel, Šilhavý.
Dynamo Pardubice: Vejmelka – Adam, Bažant, Franc, Nedbal, Petira, Vácha – Barkóci, Chvojka, Kusý, Kysela, Panna, Pipek, Procházka, Sladkovský, Velinský, Voženílek.