20.10.2014
(HoH)

Vstupenky na derby jdou na dračku. Stále však jsou!

PARDUBICE — V pátek 31. října 2014 se opět v naší nejvyšší hokejové soutěži střetnou Pardubice a Hradec Králové. Utkání začíná v 17.40 hodin, zájem o něj je mezi fanoušky opět výraznější. Každopádně platí, že vyprodáno rozhodně není – jak na pokladnách ČEZ Areny, tak v systému ONLINE VSTUPENKY stále seženete lístky na toto atraktivní střetnutí.

„Denně dostáváme dotazy, jak je to se vstupenkami. Fanoušci se o zápas výrazně zajímají, stále však jsou lístky k dispozici. Snad se nám nakonec podaří zápas vyprodat,“ uvedl marketingový manažer klubu Jan Kratochvíl s tím, že na zápas zbývá zhruba tisíc volných vstupenek.

V minulé sezoně navštívilo obě vzájemná utkání v ČEZ Areně 10 194 fanoušků, vyprodáno bylo vždy i v Hradci Králové, kde první letošní střetnutí zhlédlo 6890 diváků, tedy plná kapacita haly.

Derby

Stejně jako v předchozích vzájemných zápasech budou přijata zvýšená opatření, jejich cílem je zajistit bezpečnost a řádný průběh hokejového utkání. „Součinně spolupracujeme s Policií České republiky a Městskou policií Pardubice, samozřejmě jsme vyhodnotili loňské zápasy a opatření přizpůsobíme tak, aby byla účinnější. Stejně jako vloni budou probíhat kontroly proti vnášení nepovolených předmětů do haly, královéhradečtí fanoušci budou mít opět umožněn vstup do haly svým vchodem včetně oddělení prostranství před arénou,“ doplnil s tím, že konkrétní formy postupů nebude klub po dohodě s policejními složkami zveřejňovat.

Stejně jako v minulé sezoně slibují hokejová utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Mountfield HK kvalitní podívanou, o čemž také svědčí výjimečný fakt, že žádná jiná derby v rámci Tipsport extraligy nebyla vždy vyprodána.