29.08.2014

VIDEO: První gól nás nastartoval, byl rád Zdeněk Venera

CHRUDIM — Generálku na extraligovou sezonu zvládli hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, na chrudimském zimním stadionu dokázali porazit Spartu Praha 3:1. Holešovičtí sice přijeli na východ Čech bez několika opor, ale i tak kouč Zdeněk Venera považuje výhru 3:1 za cennou.

„Byl to dobrý zápas. Je to jen příprava, nejsou za to body, ale extraliga začíná za dva týdny, z pohledu herního projevu a sebevědomí pro tým to byl kvalitní duel s cenným výsledkem pro nás,“ řekl po skončení utkání zkušený stratég pro klubový YouTube kanál.

Podle něj o výsledku zápasu rozhodl zlepšený výkon Pardubic v závěrečné třetině, který pomohl nastartovat poměrně rychle vstřelený gól. „Po něm nás byl plný led, jsem rád, že kluci zápas otočili,“ poznamenal a nezapomněl poděkovat příznivcům za hlučnou podporu: „Z Pardubic je to do Chrudimi kousíček, hala byla plná, lidé si snad užili dobrý hokej a věřím, že i hráči. Utkání mělo výbornou atmosféru, za kterou fanouškům děkujeme.“