31.10.2014

Smarty hrdým partnerem, nápoj si užívají také hráči A týmu

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice získal nového partnera, oficiálním nápojem A týmu se stal Smarty drink. Hráči jej mají nově plně k dispozici v kabině a jeho pozitivní účinky si samozřejmě pochvalují.

„Je pro nás čest být partnerem klubu s takovouto hokejovou tradicí, s nejlepšími diváky u nás a se současným velmi kvalitním mužstvem. Věřím že partnerství bude oboustranně prospěšné. Pro mě osobně to je samozřejmě i srdeční záležitost, kterou není třeba příliš rozvádět… V Pardubicích jsem se hokej hrát naučil a jsem rád, že to takto i díky Smartymu mohu alespoň částečně vracet,“ uvedl Dominik Hašek, jehož nealkoholický prémiový nápoj nabývá na popularitě.

„Dominik Hašek je naprosto výjimečná osobnost světového hokeje. Pro Pardubice udělal nesmírně moc. O to více si vážíme, že i nyní po ukončení jeho hokejové kariéry s ním můžeme spolupracovat a mohli jsme uzavřít partnerství s jeho novým projektem, nealkoholickým prémiovým nápojem Smarty,“ doplnil generální manažer klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Smarty premium drink mají hokejisté A týmu k dispozici ve své kabině. Tento prémiový nápoj má relaxační i stimulační účinky dle Smartyho hesla UVOLŇUJE – KONCENTRUJE – BAVÍ. Někteří hráči jej vychutnávají hned po skončení tréninkové jednotky, další při regeneraci nebo odchodu domů.

„Jakmile jsme dostali Smarty drink do kabiny, tak jsem ho ochutnal. Musím říci, že tento nápoj se velmi povedl a rád si jej vždy dám jako třeba teď při regeneraci. Moc mi chutná,“ usmál se slovinský bek Blaž Gregorc.

Smarty Black

Jemně sycený nápoj Smarty Black je tmavě červený s chutí šťávy z ibišku a granátového jablka. Podrží vás ve chvílích, kdy se potřebujete vyhnout takzvaným záchvatům únavy. Pomůže vám nejen s koncentrací při práci, ale i stoprocentně zvládat stresové situace a posílit svou psychickou i fyzickou odolnost. Většina surovin je přírodního původu, často shodných s těmi, které organismus produkuje přirozeně. Tím se Smarty diametrálně odlišuje od klasických energetických nápojů.

Hlavními účinnými látkami jsou DMAE a synefrin obsažený v extraktu z hořkého pomeranče, dále extrakty ze zeleného čaje, zelené kávy a guarany. Díky tomuto speciálnímu složení se účinné látky navzájem podněcují a zvyšují vzájemně svůj efekt.

Smarty White

Jemně sycený nápoj Smarty White je světle růžový s příjemně aromatickou vůní a chutí brazilské rostliny Feijoa. Vhodný pro chvíle, kdy očekáváte fyzickou i psychickou aktivitu. Smarty White organismus šetrně stimuluje, harmonizuje a připravuje ho překonat únavu, a to bez nepříznivých důsledků typických pro různé „nakopáváky“.

Obsahuje extrakty ze zelené kávy a zeleného čaje, které působí pozitivně na paměť a podporují srdeční výkon. Dalším z jeho důležitých efektů je schopnost zabránit velkým výkyvům hladiny krevního cukru. Nápoj neobsahuje ovocnou bázi, a stává se tak pro konzumenta lehce stravitelným a nedráždivým. Vitamin B5 společně s extraktem z byliny Eleutherococcus navíc úspěšně bojuje proti stresovým hormonům.