09.10.2014

Pojďme vyprodat Spartu, zve fanoušky Dušan Salfický

PARDUBICE — Nedobré zprávy přichází od lékařů pardubického A týmu. Marodka mančaftu je početná a ne a ne se vyprázdnit. Výčet hráčů mimo zápasovou soupisku je skutečně dlouhý, na druhou stranu právě v těchto chvílích se ukáže pravá síla kolektivu!

„Snad se marodka brzy vylidní a sejdeme se jednou kompletní. Klobouk dolů před kluky, co hrají a jak to zvládají! Snad i fanoušci jsou spokojeni, že jsme třetí. Moc by nám pomohlo, kdyby se povedlo vyprodat páteční zápas se Spartou a lidi nám fandili. Hrajeme ve slátané sestavě, kluci si podporu hlučného publika zaslouží. Doufám, že lidé vnímají naši situaci, že přes hráčské ztráty držíme výsledky a že to přijdou ocenit. Kdybychom ten náš barák vyprodali, tak věřím, že by nás tohle mohlo dotlačit k vítězství,“ zve fanoušky na páteční zápas s pražskou Spartou sportovní manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Dušan Salfický.

V ČEZ Areně proti sobě nastoupí dva týmy, kterým se nyní poměrně daří… „Sparta se zvedla herně i výsledkově. Očekávám vynikající zápas, my se musíme poprat s marodkou. Nechci si dělat alibi – jdeme za vítězstvím! Moc se na páteční utkání těším!“ říká bývalý brankář.

Dušan Salfický

„Celému týmu věřím. S menšími obměnami máme základ mančaftu stále nějak pohromadě. V zápasech nás táhnou jednotlivci, naštěstí vždycky někdo vyskočí a zahraje výborně. Věřím, že se bude opakovat historie jako v prosinci 2012, kdy byla marodka podobná a tehdy jsme také vybojovali důležité zápasy. Neříkám, že neprohrajeme, ale to ke sportu patří. Ale až se dáme do kupy, tak ukážeme svou pravou sílu!“ jasně vzkazuje Dušan Salfický v rozhovoru pro klubový YouTube kanál, ve kterém i přiblížil momentální zdravotní stav kádru a zhodnotil působení Pardubic v Lize mistrů.