28.01.2015

Pardubice budou spolupracovat s Českými drahami

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a společnost České dráhy uzavřely v tomto týdnu smlouvu o vzájemné spolupráci. Národní železniční dopravce se tak zařadil mezi partnery pardubického hokeje. Předmětem uzavřené spolupráce je vedle prezentace značky Českých drah v rámci hokejové Tipsport extraligy, především exkluzivní nabídka pro zákazníky Českých drah na výrazně zvýhodněné vstupné na vybrané extraligové zápasy.

Generální manažer klubu Mgr. Ondřej Šebek spolupráci okomentoval: „Jsme rádi, že se do portfolia partnerů klubu zařadila takto významná společnost. Pardubice jsou významným železničním uzlem a tudíž cestování vlakem je velmi využíváno a věříme, že prezentace vzájemného partnerství ještě zvýší zájem o využití železniční přepravy. Při cestě na hokejová utkání jak našimi příznivci z pardubického regionu, ale třeba i návštěvníky hostujícího týmu. Jsme domluveni, že v budoucnu služeb Českých drah využijí i naši hráči při cestě na některý z extraligových zápasů.“

Konkrétní nabídku pro cestující Českých drah prezentoval člen představenstva ČD odpovědný za úsek dopravy Ing. Michal Štěpán: „Spolupráce Českých drah a pardubického hokejového klubu pro nás dává smysl z důvodu prezentace nových služeb Českých drah v osobní přepravě v nejnavštěvovanější hokejové aréně u nás, navíc ve městě, které je na nejfrekventovanějším železničním koridoru, jenž je stále častěji využíván k osobní přepravě po celé České republice i do zahraničních destinací. České dráhy v Pardubicích – to není jen railjet nebo Pendolino, ale také mnoho rychlíků a regionálních vlaků. Chceme našim cestujícím nabídnout benefity formou zvýhodněného vstupného na vybrané extraligové zápasy v Pardubicích, pokud k cestě na utkání využijí vlaků Českých drah. Věřím, že díky tomu získáme další nové zákazníky.“

První společnou akcí klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a Českých drah v rámci nově uzavřeného partnerství je nabídka možnosti zakoupení dvou vstupenek jakékoliv kategorie za cenu jedné na extraligová utkání pardubického klubu proti Zlínu ve středu 11. února 2015 a proti Liberci v neděli 15. února 2015. Tato nabídka je podmíněna předložením jakékoliv jízdenky na vlakové spojení Českých drah z daného dne v ceně jízdenky přesahující padesát korun na pokladnách Tipsport areny. Vzájemná spolupráce pochopitelně obsahuje i prezentaci Českých drah a jejich služeb a produktů v rámci extraligových utkání v pardubické Tipsport areně.