16.12.2014
(HoH)

Nová kniha o historii pardubického hokeje míří do prodeje!

PARDUBICE — Klubový historik Milan Černický připravil další hodnotnou publikaci o pardubickém hokeji. Ve čtvrtém díle připomněl poslední sezony pardubického klubu a vyzpovídal klubové legendy. Naleznete zde i ohlédnutí za výstavami, které uspořádal ve výročních letech od založení klubu v roce 1923.

„Přál bych si, aby rozhovory s hráči a jejich životních příhodách upoutaly pozornost čtenářů,“ uvedl Milan Černický a pokračoval: „Přijměte tuto knihu jako projev upřímných díků a vděčnosti za to, že jsem spolu s vámi mohl prožít krásných padesát let svého života. S vámi všemi – s hráči i s obětavými lidmi okolo hokeje.“

Knihu „Pardubické hokejové hvězdy – Historie hokeje v Pardubicích – IV – 1923–2014“ si můžete od středy 17. prosince 2014 zakoupit ve fanshopu v AFI Paláci, ČEZ Areně i na fanshop.hcpce.cz za cenu 395 korun.