12.11.2014

FOTOGALERIE A VIDEO: Manažeři přišli darovat krev

PARDUBICE — Aktivní formou podpořil hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice akci „Daruj krev s pardubickými hokejisty“. Věnovat nejcennější tekutinu přišli také generální manažer klubu Ondřej Šebek a sportovní manažer Dušan Salfický.

„Akce darování krve má dvojí efekt. Prostřednictvím našeho klubu může nemocnice oslovit mnoho lidí. My akci podporujeme tím, že jsme všem prvodárcům věnovali dvě vstupenky na dnešní utkání se Zlínem,“ uvedl Ondřej Šebek, který šel dnes darovat krev potřetí.

Mezi prvodárce se zapsal sportovní manažer klubu Dušan Salfický. „Cítím se báječně,“ řekl krátce po odběru a pokračoval pro klubový YouTube kanál: „Člověk získá dobrý pocit – může někomu pomoci a prostřednictvím vyšetření si ověří, že je skutečně zdravý.“