12.04.2015
(HoH)

VIDEO: Hodně jsem odpočíval, přiznal Petr Sýkora

PARDUBICE — Během pátečního zakončení sezony HC ČSOB Pojišťovna Pardubice jste si mohli poslechnout také rozhovor s nejlepším střelcem Pardubic v minulé sezoně, který překonal ve své bohaté kariéře metu tří set extraligových branek. „Doteď jsme měli pár dní volno, hodně jsem odpočíval. Za nějakých deset sní se začne trénovat na novou sezonu,“ řekl Petr Sýkora.

Pardubický snajpr se také ohlédl za uplynulým soutěžním ročníkem. „Rozhodlo více věcí. Bohužel jsme odehráli špatně první dva zápasy. Litvínov v nich navíc pošetřil síly, protože moc energie je to nestálo, my jsme naopak měli v nohách sérii s Vítkovicemi. Když prohráváte 0:3 na zápasy, tak otočit jde všechno, ale je to velmi obtížné, zvláště když zápasy se hrají prakticky ob den. Mají velmi dobrý mančaft, který hraje dlouho pohromadě a hrají opravdu výborně,“ pokračoval odchovanec Pardubic v rozhovoru, který si můžete poslechnout také na klubovém YouTube kanálu.

Fanynce Viktorce se na zakončení sezony #hcpce určitě líbilo. A co vám?

Fotka zveřejněná uživatelem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (@hcpce),