14.12.2014

VIDEO: Prohráli jsme si to v první třetině, řekl Petr Čáslava

HRADEC KRÁLOVÉ — Deset gólů viděly vyprodané tribuny královéhradeckého zimního stadionu v DERBY #3 této sezony. Pardubice v něm dotahovaly náskok protivníka, Mountfield HK vedl 5:1, ale hostující celek třemi trefami v řadě vyrobil ze zápasu obrovské drama. Na bod ale nedosáhl.

„Derby jsme si prohráli v první třetině. Náš přístup byl ledabylý. Nebruslili jsme, nenapadali jsme, tam jsme si prohráli zápas. Když jsme ale ve třetí třetině snížili na 4:5, tak jsme věřili, že dokonáme obrat. Možná nám trochu chybělo štěstíčko, abychom vyrovnali. Ale my jsme si to prohráli v první třetině,“ hodnotil prohru 4:6 pro klubový YouTube kanál kapitán Petr Čáslava, který právě v závěru druhého dějství nastartoval nakonec neúspěšnou stíhací výzvu.