29.10.2014

VIDEO: Petr Sýkora ode mě opisuje, „zlobil“ se Lukáš Nahodil

PARDUBICE — Dirigent v současnosti hlavní ofenzivní síly Pardubic se opět předvedl v plné parádě. Šikovný centr Lukáš Nahodil vstřelil první gól zápasu po objetí karlovarské branky, každý pobyt jeho eskadry znamenalo nebezpečí pro karlovarské ležení.

„Energie nebyla lehkým soupeřem. Nahráli jsme si výsledek v prvních dvou třetinách, ta třetí byla těžší,“ přiznal po výhře 6:3 pardubický útočník.

Nejen on v úterý vstřelil branku po jejím objetí… „Petr Sýkora opisuje,“ rozesmál se. „Dostal jsem krásnou nahrávku od Lukáše Radila, chtěl jsem jít do forhendu, ale gólman mě dobře vystál, já zapomněl vystřelit a naštěstí jsem se trefil po objetí kasy, neboť ležel na druhé tyčce,“ pokračoval.

Celá pardubická kabina se těší na páteční duel s Mountfieldem HK. Východočeské derby ozdobí desetitisícová kulisa v pardubické ČEZ Areně. „Přijde více lidí, atmosféra bude famózní, hrajeme o tři body, které budeme chtít získat,“ doplnil pro klubový YouTube kanál.