25.12.2011

Plesová sezona začíná, svůj banket bude mít i pardubický hokejový klub!

PARDUBICE — HC ČSOB Pojišťovna Pardubice připravuje výjimečnou akci, tou je historicky první reprezentativní hokejový ples, který se koná v pátek 10. února 2012 v kongresovém centru AFIPALACE Pardubice ve třetím patře. Vstupenky na ples ve dvou cenových kategoriích jsou v prodeji na sekretariátu hokejového klubu.

Na historicky prvním reprezentativním hokejovém plesu na vás čeká večer plný tance a zábavy. Plesový program zahájí královéhradecká filharmonie v klasickém plesovém stylu, dále pro vás hokejový klub připravil předtančení mistrů České republiky, barmanskou show, módní přehlídku a vystoupení členů Východočeského divadla Pardubice. Hlavním hostem večera je známý zpěvák a skladatel Michal David.

Nesmíte si nechat ujít také tombolu, při níž o půlnoci šťastný výherce získá automobil Ford Ka!

Ceny vstupenek na reprezentativní hokejový ples
Kategorie Cena vstupenky
Řádná vstupenka 650 korun
V. I. P. vstupenka 1500 korun
V. I. P. vstupenka zahrnuje:
  • Místo u stolu v hlavním sále s výhledem na taneční parket.
  • Raut a pití v ceně (nealkoholické nápoje, pivo, víno a káva).
  • Možnost parkování u ČEZ Areny do druhého dne a zajištění převozu od arény k AFIPALACE.
  • Jeden lístek do tomboly.
Vstupenky jsou k prodeji na sekretariátu v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hodin.

Historicky první reprezentativní hokejový ples